Czym jest KAMAGRA i jak działa? Redakcja

W przypadku zaburzeń erekcji skuteczny lek jest kluczem do udanego życia seksualnego. Warto wybrać środek, który jest całkowicie bezpieczny dla wszystkich mężczyzn, którzy osiągnęli dojrzałość płciową. Jednym z leków tego typu, który warto polecić, jest Kamagra. Ocenia się, że skuteczność preparatu jest tak wysoka, jak innych środków tego typu na potencję. Dodatkową zaletą leku jest brak poważnych skutków ubocznych, pod warunkiem, że lek stosuje się zgodnie z zaleceniami dostępnymi w ulotce dla pacjenta.

Przyjmowanie z innymi lekami

Jeśli z innych powodów zdrowotnych stosujemy również inne specyfiki, należy skontaktować się z lekarzem bezpośrednio przed przyjęciem leku. Substancja czynna zawarta w lekach na potencję może wchodzić w reakcje alergiczne z częściami składowymi innych preparatów. Nie stosowanie się do tego zakazu może powodować działania niepożądane w postaci intensywnych zawrotów głowy, oszołomienia, a nawet czasowej utraty pamięci.

Przeciwwskazania i skutki uboczne

Lek jest przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji. Ponadto zaleca się zachowanie ostrożności u mężczyzn, którzy jednocześnie przyjmują azotany, leki przeciwgrzybiczne, leki na ciśnienie krwi i leki przeciw HIV. Nie powinny go też przyjmować osoby z chorobą wieńcową, nadciśnieniem tętniczym, z ciężkimi uszkodzeniami nerek lub wątroby. Jest on także zabroniony dla mężczyzn po zawale lub udarze. Jeśli erekcja trwa dłużej niż cztery godziny, zaleca się jak najszybsze skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą. Kamagra jest lekiem, który ma liczne działania niepożądane, wśród których należy wymienić:

  • bóle głowy;
  • zaczerwienienie twarzy z uczuciem ciepła;
  • nudności;
  • słabość i omdlenie;
  • zmiana w widzeniu kolorów;
  • nadwrażliwość na promienie słoneczne;
  • zaburzenia widzenia.

Aby uniknąć wszystkich problemów zdrowotnych, należy najpierw zażywać tylko jedną tabletkę dziennie, pić ją z dużą ilością wody i unikać przyjmowania zabronionych leków wymienionych w ulotce.

Sposób działania

Wpływ tabletki na erekcje kamagra jest bardzo skomplikowany. Wszystko zależy od aktywnego składnika. Główny składnik tego leku jest odpowiedzialny za osiągnięcie pełnej i trwałej erekcji. Jest to możliwe z powodu rozluźnienia naczyń krwionośnych w penisie. Zwiększony przepływ krwi do członka jest bezpośrednio odpowiedzialny za udaną erekcję. Niewątpliwą zaletą tego produktu jest fakt, że działa on niezależnie od przyczyn zaburzeń. Bodźcem aktywującym lek jest podniecenie seksualne, bez którego niemożliwe byłoby osiągnięcie erekcji.