Depilacja laserowa – bezpieczna i efektywna

Redakcja Uroda 0 komentarze/y

Depilacja laserowa jest to nowatorska metoda, która pozwala usunąć owłosienie z różnych partii ciała. W dobie XXI wieku, owłosienie może być usunięte z każdej części ciała, w sposób trwały i bezpieczny dla całego organizmu. Depilacja laserowa Lublin zapewnia uzyskanie bardzo ładnego i trwałego efektu. Jedna sesja zabiegowa może trwać kilkanaście bądź kilkadziesiąt minut. Czas uzależniony jest od wielkości depilowanej partii ciała.

Depilacja laserowa stosowana w celu uzyskania efektu gładkiej skóry

Dzięki tej innowacyjnej metodzie można uzyskać idealnie gładką skórę w miejscu zabiegowym. Co ważne, zabieg jest bezpieczny i nie ma żadnego ryzyka, że nastąpi poparzenie termiczne skóry. Urządzenie stosowane w zakresie depilacji, dokładnie i rzetelnie usunie włos z każdej partii ciała. Zabiegowi można poddać następujące miejsca na ciele: plecy, brzuch, ramiona, uda, okolice intymne, łydki, pachy, okolice twarzy.

Depilacja laserowa na każdą partię ciała

Depilacja laserowa Lublin poprzedzona jest wcześniejszym wywiadem, na którym kosmetolog dowiaduje się wszystkich niezbędnych informacji koniecznych do przeprowadzenia zabiegu. W zależności od skóry pacjenta, poziomu melaniny, dostosowywana jest ilość zabiegów potrzebna do osiągnięcia najlepszych efektów zabiegowych. Najczęściej nie potrzeba przeprowadzenia więcej niż 6-10 zabiegów. Urządzenie dostosowywane jest do depilowanego miejsca, w mniejszych partiach ciała stosowane są mniejsze głowice. Efekty zabiegowe mogą być widoczne już od razu.

Źródło: https://idealmed.com.pl/

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *