Zalety licówek porcelanowych

Redakcja Uroda, Zdrowie 0 komentarze/y

Czym są licówki porcelanowe?

Licówki porcelanowe Kraków to naprawdę bardzo cienkie płytki, które są zrobione z porcelany trwałej, które się nakleja bezpośrednio na zęby. Estetyczna stomatologia oferuje to rozwiązanie po to, aby wszelkie problemy z zębami estetycznej natury – takie jak nadłamania, krzywe zęby oraz przebarwienia – nie były kompletnie widoczne. Do założenia porcelanowych licówek kwalifikują się zęby, których się nie da naprawić inaczej oraz które są po prostu zdrowe.

Niesamowity plus

Licówki porcelanowe Kraków mają wiele zalet. Na pewno największą ich zaletą jest ich estetyka. Mogą one mieć kształt jak i także kolor dowolny. Są niesamowicie cienkie. Mają one zaledwie pół milimetra oraz nie sprawiają kompletnie wrażenia jakiś tam sztucznych zębów. Ich kolor oraz także rozmiar najlepiej jest wybrać z dobrym stomatologiem, który na pewno doradzi co do ich parametrów optymalnych.

Kolejnym plusem założenia porcelanowych licówek jest sam fakt, że w dużo mniejszym stopniu się osadza na nich nazębny osad. Są bardzo odporne na przebarwienia oraz kamień nazębny. Z drugiej zaś strony, szczególnie trzeba pamiętać o higienie ustnej jamy, jeśli się ma założone licówki. Stan licówek jest zależy w dużej mierze właśnie od samej higieny oraz stanu dziąseł oraz zębów.

Licówki porcelanowe są dosyć trwałe jak i także twarde. Nawet się mówi, że są o wiele trwalsze od naturalnego szkliwa zębów. Zaleca się jednak zachowanie ostrożności szczególnej przy jedzeniu pokarmów bardzo twardych, aby móc uniknąć zniszczenia licówki.

Sprawdź https://www.luxdentica.pl/licowki-porcelanowe-krakow

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *